Booking.com Booking.com

y?ld?z marmara konaklama istanbul

Yıldız Marmara, 1986 yılından beri İstanbul’da faaliyet gösteren bir otel grubudur. Şehrin en büyük otel zincirlerinden biridir ve dünya çapında çok sayıda oteli vardır.

Şirketin ilk oteli 1986 yılında ? üzerine inşa edilmiştir. Cadde ve Yıldız Oteli olarak anılmıştır. Bugün Yıldız Marmara size Türkiye, Avrupa ve Asya’da 20’den fazla otelde konaklama imkanı sunuyor.

Yıldız Marmara Hotel İstanbul, Türkiye’de bulunan 5 yıldızlı bir oteldir.

Yıldız Marmara Hotel, İstanbul, Türkiye’de bulunan 5 yıldızlı bir oteldir. Yıldız Holding Grubu tarafından inşa edilen otel, 2012 yılında kapılarını misafirlerine açmıştır. Tümü yüksek hızlı genişbant internet erişimi, klima, mini bar, LCD uydu TV ve CD/CD ile donatılmış 215 oda ve süite sahiptir. Dvd oynatıcılar.

İstanbul’un en lüks otellerinden biri olarak, yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzları, su kaydıraklı kapalı havuz ve çocuklar için çocuk bölümü gibi her türlü olanağı sunmaktadır. Ayrıca Türk Hamamı deneyimi de dahil olmak üzere çeşitli bakımların sunulduğu bir spa merkezi bulunmatadır.

Yıldız Marmara, İstanbul’un en iyi otellerinden biridir. Çeşitli olanaklara ve hizmetlere sahip çeşitli oda, süit ve çatı katlarında konaklama imkanı sunmaktadır.

Yıldız Marmara Hotel, İstanbul’un en iyi otellerinden biridir. Eski şehrin kalbi Sultanahmet’te ve Ayasofya, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı’na bir taş atımı uzaklıkta yer almaktadır.

Otel, konuklarının ihtiyaçlarına uygun çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Otelde 12 suit ve 16 junior suit olmak üzere toplam 168 oda bulunmaktadır. Tüm odalar klima, uydu TV kanalları ve Wi-Fi erişimi gibi olanaklarla donatılmıştır.

Yıldız Marmara Hotel’in konuk odaları, zengin kumaşlar ve mobilyalarla Osmanlı emperyal tarzına göre tasarlanmıştır. Konuklar ayrıca Türk hamamı, fitness merkezi, sauna ve masaj uygulamaları da dahil olmak üzere çok çeşitli olanaklardan yararlanabilirler.

Yıldız Marmara Hotel, İstanbul’un en prestijli bölgesinde yer almaktadır. Tarihi merkeze yakın olması, bu muhteşem şehri kolayca keşfedebileceğiniz anlamına gelir.

Otel toplam 7 kattan oluşmaktadır ve toplam 190 adet misafir odası bulunmaktadır. Tüm odalar klima, TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Otelde ayrıca konuklar için bir restoran, bar ve konferans salonu bulunmaktadır.

Yıldız Marmara Hotel, İstanbul’da geniş bir konaklama yelpazesi sunmaktadır.

Yıldız Marmara Hotel, İstanbul’un en popüler otellerinden biridir. Lüks süitlerden ekonomik odalara kadar geniş bir konaklama yelpazesi sunmaktadır. İster zarif bir konaklama, ister daha uygun fiyatlı bir konaklama arıyor olun, Yıldız Marmara’da herkese sunacak bir şey var.

İstanbul’un kalbinde, Boğaz’ın kıyısında yer alır ve Ayasofya ve Topkapı Sarayı gibi tüm önemli cazibe merkezlerine yakındır. Otel ayrıca hangi odada konakladığınıza bağlı olarak Boğaz veya İstiklal Caddesi’ne bakan muhteşem manzaralara sahiptir.